projekt Jasmín

DOMY SÚ PO KOLAUDÁCII!

Projekt „JASMÍN 1-9“ ponúka harmonické bývanie rodinného typu a vytvára komfortný domov dostupný aj pre Vás na predmestí Bratislavy v Podunajských Biskupiciach. Pohodlie a spokojnosť Vám ponúka bývanie v dvojpodlažných rodinných domoch so záhradami a parkovaním ku každému domu.

„Rodinný dom JASMÍN“ je jednopodlažný s podkrovím, nepodpivničený rodinný dom s pultovou strechou. Je to 5-izbový rodinný dom. Po vstupe do objektu sa dostávame do vstupnej haly, z ktorej je prechod do kúpeľne, izby a do hlavného obytného priestoru. Ten je tvorený obývacou izbou, jedálňou a kuchyňou. Hneď vedľa kuchyne sa nachádza miestnosť skladu a TZB. V časti hlavného obytného priestoru sa nachádza schodisko na 2np. Zo schodiska sa dostaneme na chodbu, z ktorej je prístup do 3 izieb, wc, kúpelne a skladu. V rodinných domoch je podlahové plynové kúrenie.Každý dom bude mať zabezpečenú prípravu na alarm. Vítame každú priaznivú zmenu v projekte, ktorú oceníte. Na vizualizácii sa tiež nachádzajú terasy, prístrešok nad parkovaním, bazén, ktorých riešenie ponecháme na rozhodnutí Vás a svoju záhradku si navrhnete podľa svojich predstáv.aktuálny stav

Pozemky sú rovinatého charakteru. V súčasnosti sú na predaj 3 domy v stave holodomu.

Tichá lokalita

Projekt „JASMÍN 1-9“ je v dobrej dostupnosti k MHD, občianskej vybavenosti, materskej škôlke, základnej škole, zdravotnému stredisku, miestnemu úradu. Plánovaný obchvat môže odbremeniť lokalitu od hustej premávky a urobiť ju dostupnejšou.

typy domov

Jasmín

Zastavaná plocha: 106m²
Obostavaný priestor: 650m3
Počet bytov: 1
Poschodie 1NP: 81,04m²
Poschodie 2NP: 58,58m²
Úžitková plocha: 139,62m²
Cena za holodom: 269.900,-€
Celkový pozemok: 434,00m²

Galéria

financovanie bývania

Samozrejmosťou je ponuka služieb , ktoré ponúkajú zabezpečenie výhodných hypoték a zabezpečenie dodávateľov na vybavenie domov do štandardnej výbavy ( v prípade požiadavky nadštandardnej), kde vieme zabezpečiť výhodné podmienky a ceny.

chcem vedieť viacBEM REAL, s.r.o.
Štefániková 33
811 05 Bratislava

IČO: 43 799 612
DIČ: 2022482011
IČ DPH: SK2022482011

+421 903 408 666
beata.mestankova@stonline.sk

identifikačné údaje investora a stavby

Stavba: Rodinný dom 1-9
Miesto stavby: Kat. územie: Podunajské Biskupice, Jastrabinová ul., okr. Bratislava II.
Architekt projektu: Ing. Vladimír Torda